studeren op locatie
Studeren in groep draagt niet alleen bij aan het beter opnemen van kennis, maar versterkt ook de onderlinge verbinding en vriendschapsbanden. Een aantal van onze opleidingen vindt plaats in ons eigen huis, maar we organiseren ook cursussen op inspirerende en aantrekkelijke locaties.
CURSUS IN DE KIJKER
Vrouw-zijn, een zachte reis doorheen de vrouwelijke natuur 13-16/04/2026 abdij sankt hildegardis
13-16 april 2026 (maandag 14u tot donderdag 14u)
residentiele opleiding met verblijf in de Sankt Hildegardisabtei Rûdesheim am Rhein Duitsland
Vrouw-zijn: een zachte reis
Praktisch van maandag 13 april 2026 om 14u tot donderdag 16 april 2026 om 13u30.
Programma
maandag 13 april 2026 aankomst 14u
kennismaking - inleiding tot de gemmotherapie - fytotherapie - aromatherapie en de verschillende gebruiksvormen.
dinsdag 14 april 2026
- holistische menstruatie - puberteit - vruchtbare vrouw - menstruatieklachten - premenstruele klachten
- zwangerschap - preconceptie - conceptie - zwangerschap - bevalling- vruchtbaarheid/onvruchtbaarheid
woensdag 15 april 2026
- endometriose - fibromen ...
- inleiding tot de holistische menopauze
- prakijkmomentje: maak je eigen luxueuze dagcrème
donderdag 16 april 2026
- menopauzale klachten
- postmenopauze
einde voorzien 11u45
- Verblijf in de abdij Sankt Hildegardis te Rüdesheim-am-Rhein.
- Logies: eenpersoonskamers met eigen sanitair. Maaltijden: inbegrepen vanaf maandagavond tot en met donderdagmiddag.
- Avonden vrij voor wandelingen, relaxen, deelnemen aan een creatief atelier, of genieten van de gezangen van de zusters
- voor wie?: Vrouwen die bewust bezig zijn met hun gezondheid, gezondheidsbegeleiders, holistische vroedvrouwen, ...
Prijs: €1250 (inclusief 21% BTW). Inbegrepen: topopleiding met fraaie syllabus, goodiebag, biologische koffie en thee, lekkernijen tijdens de opleiding, dagcrème-ingrediënten + verpakking, maaltijden vanaf maandagavond t/m donderdagmiddag, en 3 overnachtingen in serene kamers met eigen sanitair.